از بین بردن جای جوش با میکرونیدلینگ

از بین بردن جای جوش با میکرونیدلینگ

آیا می دانید امروزه از بین بردن جای جوش با میکرونیدلینگ، نسبت به سایر روش ها شایع تر است و نتایج رضایت بخش تری را به همراه دارد؟

با مطالعه ی این مقاله می توانید اطلاعات خود را، درباره ی نحوه ی انجام میکرونیدلینگ و تاثیرات مثبت آن بر رفع جای جوش را، بالا ببرید.

امروزه از بین بردن جای جوش با میکرونیدلینگ ، نسبت به سایر روش ها شایع تر است، دکتر شبنم مهدوی دکترپوست ، مو ، زیبایی و لیزر با روش های نوین و تکنیک های به روز از بین بردن جای جوش با میکرونیدلینگ را انجام می دهند. جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره ۲۲۴۰۹۰۶۴ و ۲۲۴۰۹۴۰۲ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

 

جای جوش

داشتن صورتی زیبا، با پوست شفاف در زیبایی هرچه بیشتر افراد نقش مستقیم و بسزایی را ایفا می کند.

جای جوش جزء عوارض شایعی است ، که افراد زیادی، را درگیر کرده است.

وجود جوش (آکنه)، در بدن مخصوصا ناحیه ی صورت، ایجاد سیمای نامناسب در فرد می کند. در بسیاری از موارد، جوش های صورت اثراتی از خود، بر روی پوست صورت باقی می گذارند. با باقی ماندن جای جوش در صورت فرد، میزان زیبایی صورت کاهش پیدا می کند و اعتماد به نفس فرد نیز کم می شود.

روش های از بین بردن جای جوش

روش های فراوان و متنوعی به منظور از بین بردن جای جوش، صورت می گیرد که از میان آن ها روش های سنتی و شیمیایی جایگاه ویژه ای دارند، با این حال بسیاری از افراد از این روش ها برای از بین بردن جای جوش، بهره برده اند و نتیجه وجواب مناسب و رضایت بخشی دریافت نکرده اند.

امروزه در میان روش های متنوع از بین بردن جای جوش، تکنیک میکرونیدلینگ ، بسیار حائز اهمیت است و نتایج مؤثر و رضایت بخشی را حاصل می آورد.

افرادی که از این تکنیک به منظور از بین بردن جای جوش در صورت خود استفاده می کنند، نتایج مناسب و بسیار خوبی را گرفته اند.

همچنین  از بین بردن جای جوش با میکرونیدلینگ ، مزایای بسیاری دارد که از میان آن به جوانسازی هرچه بیشتر پوست و تحریک کلاژن سازی در پوست می توان اشاره کرد.

ازبین بردن جای جوش با میکرونیدلینگ

از بین بردن جای جوش با میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ

روشی ایمن و عاری از هرگونه عارضه است که با بهره گیری از، درماپن جای جوش را از میان می برد و پوست را زیباتر و شفاف تر می کند.

امروزه این روش، گسترش بسیاری یافته است و جز بهترین روش های درمانی برای عوارض پوستی در نظر گرفته می شود. به منظور داشتن پوست شاداب تر و جوان تر استفاده از این تکنیک پیشنهاد می شود.

از بین بردن جای جوش، جای بخیه، جای زخم ها و سوختگی های پوستی، به وسیله ی میکرونیدلینگ به دلیل عوارض کم و نتیجه ی مطلوب تر، محبوبیت بیشتری نسبت به سایر روش ها، درمیان افراد دارد.

 

مکانیسم تکنیک درمان جای جوش با میکرونیدلینگ

در این روش، با استفاده از دستگاه مربوطه ، که سوراخ های کوچکی در آن تعبیه شده است، به لایه ی عمیق تر پوست (لایه ی درم)، دسترسی پیدا می شود. سوزن های بسیار نازک و ظریفی که در دستگاه وجود دارد، با اثر بر لایه ی درم، موجب تحریک کلاژن سازی در این لایه، می شوند.

با وارد شدن سوزن های ظریف دستگاه میکرونیدلینگ، به لایه ی عمقی پوست ، تولید عروق تازه و کلاژن سازی تحریک و تشدید می شود. با تحریک این لایه و تشکیل عروق تازه در آن، ترمیم پوستی آغاز می شود و لایه های پوستی جوان تر و شاداب تر می شود.

به منظور از بین بردن عارضه های پوستی ایجاد شده ی ناشی از جای آکنه، آبله مرغان و … و درمان بهتر و مؤثرتر این عوارض و جوانسازی پوست ، توصیه می شود، از تکنیک میکرونیدلینگ ، توسط  دکتر شبنم مهدوی، بهره ببرید و پوستی جوان و بدون عارضه را به خود هدیه دهید.

مزیت درمان جای جوش با میکرونیدلینگ

انجام تکنیک میکرونیدلینگ، به منظور از بین بردن جای جوش، نسبت به روش های دیگری که برای از بین بردن جای جوش (مثل: متدهای لیزری) مورد استفاده قرار می گیرند، کارایی بالاتر و آسیب ها و عوارض کمتری برای لایه های پوستی دارند و همچنین هزینه ی کمتری برای درمان دارد.

همچنین در، روش از بین بردن جای جوش با میکرونیدلینگ ، خون ریزی وجود ندارد بنابراین، زخم و آسیب های دیگر پوستی ایجاد نمی شود.

درمان جای جوش با میکرونیدلینگ، جواب دهی سریع و رضایت بخشی را به همراه دارد، که تاثیرات مطلوب استفاده از این روش در همان جلسات ابتدایی قابل مشاهده است.

با مراجعه ی فرد به پزشک متخصص، و بررسی شرایط و فاکتورهای پوستی وی توسط پزشک مربوطه، بهترین راه برطرف سازی عیوب پوستی، و تعداد جلسات درمانی،برای فرد، تعیین و مشخص می گردد.

سایر خدمات دکتر شبنم مهدوی :

لیزر فرکشنال

درمان کک و مک

جوانسازی پوست

تزریق ژل

و . . .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک دکتر شبنم مهدوی .

درباره نویسنده

پاسخ