اقدامات قبل از لیزر موهای زائد

اقدامات قبل از لیزر موهای زائد :

اقدامات قبل از لیزر موهای زائد باعث اثربخشی بهتر و سریع تر درمان و پیشگیری از عوارض احتمالی این روش خواهد شد . بهترین روش برای خلاص شدن از شر موهای زائد ، بهره گیری از تکنیک لیزر است . البته تنها کاربرد دستگاه کافی نیست بلکه تکنسین یا کارشناس مربوطه باید دوره دیده و حرفه ای باشد تا به بهترین نحو از پتانسیل های دستگاه استفاده کند علاوه بر اینها همکاری بیمار نیز در رسیدن به نتایج مطلوب کمک بسزایی می کند . اقدامات مراقبتی بعد از لیزر موهای زائد و اقدامات مناسب قبل از آن برای پیشبرد درمان و رسیدن به وضعیت دلخواه بسیار مهم است . دکتر شبنم مهدوی با کادری آموزش دیده و مجرب که اکثر کارشناسان همراه وی برای درمان لیزر سابقه کاری و تجربی 8 ساله دارند ، بهترین خدمات لیزر موهای زائد را در مطب خود ارائه می دهند .

اقدامات قبل از لیزر موهای زائد

اصلاح موها قبل از لیزر :

همچنین در مورد اقدامات قبل از لیزر موهای زائد لازم است بدانید که تا سه هفته پیش از شروع درمان ، لازم است تارهای مویی را به هیچ عنوان ریشه کن نکرده باشید . برای اصلاح موهای زائد در هفته های قبل از درمان ، باید به کمک ژیلت یا تیغه تارهای مویی را از بین ببرید . در طول دوره درمان که عموما به 6 ماه می رسد نیز از همین روش شیو برای اصلاح موهای زائد استفاده کنید البته تا ماه سوم و چهارم اکثر موها ضعیف و پرزی شکل می شوند .

توصیه های تخصصی :

توصیه می شود تا یک ماه الی سه هفته قبل از شروع درمان لیزر موهای زائد ، آفتاب نگیرید و به هیچ عنوان از تکنیک سولاریوم استفاده ننمایید تا پوست آسیبی نبیند در صورتی که پوست خود را برنزه کرده اید باید مدتی اجازه دهید تا اثر این کار از روی پوست از بین برود .

در صورت مصرف داروی خاص به شکل مداوم ، حتما پزشک خود را در جریان قرار دهید .

زمان انجام لیزر :

در زمان انجام لیزر موهای صورت لازم است حتما از چشم بند محافظ چشم کمک گرفته تا قرنیه و شبکیه چشم آسیبی نبینند .

تارهای مویی زائد لازم است به طول حدود یک میلیمتر باشند تا دیده شوند .

کمک گرفتن از ژل سرد یا اشیای خنک کننده تا حد زیادی از لایه های پوستی محافظت می کند .

سایر خدمات دکتر شبنم مهدوی :

لیزر فرکشنال

درمان کک و مک

جوانسازی پوست

تزریق ژل

و . . .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک دکتر شبنم مهدوی .

درباره نویسنده

پاسخ