بهترین دکتر پوست در تهران

امروز افراد زیادی به دلیل مشکلات پوستی مانند جای جوش ،آکنه ، خشکی پوست و یا برای از بین رفتن موهای بدن خود به دکتر پوست اقدام می کنند .دسته بعدی افرادی هستند که برای زیباسازی اجزای صورت خود مانند تزریق ژل ،بوتاکس ،چربی و یا دیگر موارد به دکتر پوست اقدام می کنند .بیشتر افراد برایشان سوال پیش می آید که بهترین دکتر پوست را چگونه می توان شناخت و ارزیابی کرد .

معیار های بهترین دکتر پوست

بهترین دکتر پوست دکتری است که طی جلسات مشاوره به خوبی بتواند به بیمار خود دلگرمی و اعتماد بدهد در واقع طی جلسه مشاوره بدون در نظر گرفتن سود و منفعت خود به خوبی بیمار را در ضمینه ای که مراجعه کرده مشاوره دهد تمام راهکارهایی که می تواند به بیمار کمک کند را به او نشان دهد در واقع این شما هستید که باید با توجه به صحبت های پزشک تصمیم بگیرید که برای درمان کدام راه را انتخاب کنید به عنوان مثال اگر شما جای جوش داشته باشید می توانید از راههای درمانی مختلفی چون لیزر میکرودرم ، لیزر فرکشنال ،لیزر میکرونیدلینگ و یا سابسیژن و … برای برطرف شدن آن اقدام کنید و در صورتی که دکتر خوب را انتخاب کرده باشید با مشاوره درست متوجه خواهید شد که در صورتی که جای جوش شما کم عمق باشد باید از لیزر میکرودرم برای برطرف کردن آن اقدام کنید و در صورت عمیق بودن جای جوش از دیگر راهها باید استفاده کرد ، انتخاب دقیق بسته به پوست شما و نظر پزشک می باشد.

در صورتی که تمایل به جراحی های زیبایی مانند ژل لب ، تزریق بوتاکس و …. دارید می دانیم حساسیت انتخاب دکتر پوست کمی دشوار تر است شما باید با مراجعه به پزشک های به نام و با تجربه و با مشاوره های حضوری از آنها بخواهید نمونه کارهای که قبلاً انجام داده اند از طریق مانیتور یا آلبوم به شما نشان دهند این روش آسانی است که شما به راحتی می توانید با نمونه کارهای پزشک آشنا شوید و در صورتی که مورد رضایت شما بود با خیال راحت خودتان را به دست پزشک بسپارید .

خدماتی که دکتر شبنم مهدوی ارائه می دهد شامل کلیه خدماتی درمانی و زیبایی پوست است که عبارتست از :

تزریق ژل

تزریق ژل با استفاده از بهترین برند های معتبر انجام می شود و لازم است هر فردی که قصد حجیم کردن لب خود را دارد قبل از تزریق ژل به نکات قبل از تزریق ژل توجه و رعایت کند تا بتواند با کمترین تورم و بهترین فرم دهی، تزریق ژل خود را انجام دهد برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله تزریق ژل مراجعه کنید .

تزریق فیلر

تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس مناسب برای افرادی است که در ناحیه پیشانی و زیر چشم خود چین و چروک دارند. شما عزیزان حتماً باید اقدامات لازم قبل و بعد از تزریق بوتاکس را به خوبی انجام دهید توجه داشته باشید تزریق بوتاکس حتماً باید زیر نظر پزشک انجام شود در قسمت های مورد نیاز تزریق انجام شود برای اطلاع بیشتر می توانید به مقاله تزریق بوتاکس مراجعه کنید .

تزریق چربی

تزریق چربی از روش های جوانسازی پوست محسوب می شود و مناسب برای افرادی است که تمایل دارند قسمت های فرو رفته خود را پر کنند و یا با تزریق چربی به قسمت های مختلف صورت و یا حتی بدن خود حجم دهند تزریق چربی در مقایسه با تزریق ژل دارای ماندگاری بیشتری است برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله تزریق چربی مراجعه کنید.

مزوتراپی

یکی دیگر از روش های جوانسازی برای پوست روش مزوتراپی است .مزوتراپی روش نوینی است که شما به جای استفاده از مواد مغزی ، ویتامین ها و … می توانید با انجام مزوتراپی تمامی مواد لازم را مستقیم به پوست منتقل کنیم .مزوتراپی به وسیله ی یک سرنگ بسیار نازک انجام می شود و از طریق تزریق به بیمار انتقال پیدا می کند توجه داشته باشید نکات قبل و بعد از مزوتراپی بسیار مهم است شما می توانید برای اطلاعت بیشتر به مقاله مزوتراپی مراجعه کنید .

میکرودرم

میکرودرم یکی از روش های جوانسازی و لایه برداری پوست محسوب می شود که مناسب برای پوست های مختلف است با میکرودرم می توان پوست را جوانسازی کرد و پوست هایی که دچار هر گونه چین و چروک سطحی و یا زخم و لکه های سطحی هستند را از بین برد .

میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ از دیگر روش های جوانسازی پوست محسوب می شود که از میکرودرم کمی تهاجمی تر است و برای پوست هایی که دارای آسیب دیدگی شدیدتری هستند مورد استفاده قرار می گیرند .توجه داشته باشید برای رضایت مندی بیشتر لازم است که تعداد جلسات را به طور کامل و در فاصله ی معین انجام دهید.

فرکشنال

لیزر فرکشنال یکی از روش های جوانسازی پوست است که باعث می شود علاوه بر از بین رفتن چین و چروک موجب لیفت پوست و شادابی پوست می شود به گونه ای که بعد از لیزر فرکشنال شما به خوبی محکم و سفت بودن پوست خود را احساس خواهید کرد .

هایفوتراپی

هایفوتراپی از دیگر روش های جوانسازی پوست است که باعث می شود بعد از یک جلسه هایفوتراپی تغییرات چشمگیری را مشاهده کنید به گونه ای که بین 5 تا 10 سال جوانتر دیده می شوید .برای اطلاعات بیشتر می توایند به مقاله هایفوتراپی مراجعه کنید .

برخی از خدمات دکترشبنم مهدوی

لیزر فرکشنال

هایفوتراپی

میکرودرم ابریژن

تزریق بوتاکس

تزریق چربی

تزریق ژل

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

تماس با ما

ایران، تهران، ميدان صنعت ، خ شهيد فرحزادي ، چهارراه دريا ، خ نوراني،خ فخار مقدم ، نبش حافظي ، پلاك ١١و ٩ طبقه اول واحد ٢

۲۲۴۰۹۰۶۴