تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به صورت

تزریق چربی مناسب برای افرادی هستند که دارای صورت های لاغر هستند و نیاز دارند تا صورت حجیم تر شود.به همین دلیل پزشکان برای حجم دهی صورت یا دیگر نقاط بدن از تزریق چربی استفاده می کنند زیرا تزریق چربی دارای ماندگاری بسیار بالایی می باشد و در هر حجمی و بدون هیچ گونه عوارضی می شود این تزریق انجام شود. یکی از دلایل که تزریق چربی عوارض ندارد به دلیل این است که از بافت خود بدن گرفته می شود وبدن هیچ گونه حساسیتی از خود نشان نمی دهد .


عمل تزریق چربی

 • به کمک جراحی لیپوساکشن چربی از قسمت های مختلق بدن برداشته می شود .
 • بعد از صاف کردن چربی به وسیله ی سرنگ به قسمت های مورد نیاز زده می شود
 • امکان دارد چربی اضافه بیاید .پزشک می تواند چربی اضافه آمده را فریز کند و در موقع ترمیم دوباره استفاده کند.

دلایل تزریق چربی

 • جوانساز صورت یکی از دلایل مهم در تزریق چربی محسوب می شود در واقع با انجام تزریق چربی هر گونه افتادگی پوست ،شلی پوست و یا چین و چروک برطرف می شود .
 • تزریق چربی یکی از روش های موثر برای حجم دهی به گونه می باد .
 • از بین رفتن هر گونه فرو رفتگی و خط و خطوط ایجاد شده بر روی صورت
 • لیفت ابرو

تزریق چربی به صورت

تزریق چربی در صورت به کمک کانولای تزریق می شود  در واقع برای انجام این تزریق محل مورد نظر را به وسیله ی ماده بی حسی ،بی حس می کنند سپس تزریق انجام می شود .طبق آمار گرفته شده نشان داده شده که حدود نیمی از افرادی که تزریق چربی انجام می دهند نیاز به ترمیم دوباره دارند که ترمیم حدود 6 ماه بعد از تزریق اولیه انجام می شود.

 

نتایج تزریق چربی به صورت

بعد از تزریق چربی در قسمت های تزریق شده امکان تورم و کبودی وجود دارد که این عوارض کوتاه مدت است و بعد از مدت کوتاهی با رعایت موارد توصیه شده توسط پزشک سریعاً برطرف می شود شما عزیزان می توانید نتیجه پایانی عمل را بعد از گذشت 6 تا 8 ماه ارزیابی کنید .

تزریق چربی به گونه

بسیاری از افرادی که دارای صورت های لاغر هستند معمولاٌ تمایل دارند که صورتشان با تزریق چربی پر شود و بسیاری دیگر برای بهتر دیده شدن صورتشان تزریق چربی به گونه را انجام می دهند این روش روش محبوبی است که تمایل بیشتر افراد را به خود جلب کرده است .تزریق چربی به این صورت است که چربی از قسمتی از بدن فرد گرفته می شود و پس از مرحله ی جدا سازی یا تصفیه کردن دوباره به صورت یا گونه تزریق می شود .بهتر است بدانید تزریق چربی به گونه هیچگونه ضرری ندارد و کاملاً ایمن است زیرا این چربی از خود فرد گرفته شده در نتیجه هیچگونه حساسیتی را در بدن فرد ایجاد نمی کند .

یکی از سوال هایی که بیشتر افراد از پزشک خود می پرسند درباره ی ماندگاری تزریق چربی به گونه یا صورت خود است .بهتر است بدانید ماندگاری تزریق چربی به عوامل مختلفی مانند مراقبت و میزان تحرک شما بستگی دارد اما در صورت به دلیل تحرک کمتر بین چند ماه تا چند سال می تواند متغیر باشد .

تزریق چربی به گونه علاوه بر حجم دهی گونه و حجیم کردن گونه باعث جذاب تر شدن شکل کلی صورت می شود و نوعی روش جوانسازی صورت محسوب می شود .

کاربردها و مزایا

 • جوانسازی صورت
 • حجیم کردن گونه و فرم دهی بهتر
 • بهبود برآمدگی استخوان گونه
 • تقارن و توازن صورت

درباره نویسنده

پاسخ