تزریق ژل به گونه

تزریق ژل به گونه :

داشتن گونه هایی برجسته یکی از فاکتورهای زیبایی و جذابیت است . از دیدگاه علوم زیبایی شناسی ، گونه های برجسته می توانند درخشش و زیبایی بقیه اجزای چهره را دوچندان کرده و ایرادات موجود را پوشش دهند . گونه های حجیم نمایانگر جوانی ، سرزندگی و شادابی چهره بوده و یکی از گزینه های سلامتی هستند . در جراحی های زیبایی جراحی حجیم سازی گونه به طرق مختلف طرفداران آگاه بسیار زیادی دارد یکی از راهکارهای حجیم سازی این اعضا ، روش تزریق ژل به گونه است .

تزریق ژل به گونه

هدف اصلی :

هدف از انجام این تکنیک زیبایی برجسته کردن گونه ها ، ساماندهی زوایای چهره و شکل دادن به فرم آن به شکلی منطقی است در این عمل ایرادات کلی چهره و مشکلات زاویه بندی آن برطرف شده و با اصلاح فرم گونه ها ، جذابیت زیادی به صورت بخشیده می شود .

چگونگی عمل :

عمل تزریق ژل به گونه یکی از تکنیک های کم تهاجمی ، سرپایی و سریع برای دستیابی به ظاهر ایده آل است . در کلینیک خانم دکتر شبنم مهدوی کلیه خدمات زیبایی به ویژه تزریق ژل به گونه به صورت تخصصی انجام شده و بیمار می تواند پس از طی دوره بهبودی از مزایای این تکنیک ها لذت ببرد . برای انجام تزریق فیلر به صورت ، معمولا از بیحسی کمک گرفته شده و پس از آن حجم مورد نیاز با توجه به ساختار صورت بیمار ، خواست و سلیقه شخصی وی و امکانات پزشکی با استفاده از سرنگ های ویژه در نواحی مخصوصی از گونه ها تزریق می گردد . انتخاب نقطه مناسب برای فرو بردن سرنگ اهمیت زیادی داشته و تعیین عمق پوست برای این کار کاملا تخصصی و اصولی است تا هیچ عارضه ای بیمار را تهدید نکند .

پس از تزریق :

پس از تزریق ژل بیمار می تواند به راحتی به خانه بازگشته و حتی خود رانندگی کند . بروز ورم و اندکی کبودی تا هفته اول پس از عمل طبیعی و معمول است و جای هیچ گونه نگرانی نیست . لازم است داروهای تجویزی پزشک به صورت دقیق تهیه شوند و در زمان های معین مصرف شوند . همچنین گاه برای ترمیم و رفع کمبودهای جزئی لازم است بیمار در هفته اول تا دوم پس از تزریق به پزشک خود مراجعه کند تا ساختاری متعادل و مناسب به فرم گونه الحاق شود .

سایر خدمات دکتر مهدوی :

با تشکر مدیریت سایت کلینیک دکتر شبنم مهدوی .

درباره نویسنده

پاسخ