تزریق ژل خط خنده

تزریق ژل خط خنده

تزریق ژل خط خنده دارای نکات قابل توجهی می باشد که توجه به آنها موجب نتیجه ای بهتر می شود. علت ایجاد خط خنده ، شل شدن عضلات و مهاجرت چربی از اطراف لب به سمت گونه می باشد. در نتیجه گونه را برجسته تر می کند و خط خنده را ایجاد می کند. در صورتی که این خط نباشد جوانسازی پوست بهتر انجام می شود.

تزریق ژل خط خنده

تزریق ژل خط خنده

افراد مناسب برای تزریق ژل خط خنده

در صورتی که خط خنده زیاد باشد و سن افراد بالا باشد، بهترین روش کشیدن پوست صورت است که در این صورت تمام پوست صورت کشیده می شود. در مورد بیماران جوان تنها خط خنده را با ژل پر می کنند. زیرا پوست نرمال است و نیاز به کشیدن ندارد که در این صورت تزریق ژل خط خنده انجام می شود.

تزریق ژل خط خنده دارای نکات قابل توجهی می باشد که توجه به آنها موجب نتیجه ای بهتر می شود. دکتر شبنم مهدوی متخصص پوست، مو ، زیبایی و لیزر با روش های نوین و تکنیک های به روز ،تزریق ژل خط خنده را انجام می دهند. جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره ۲۲۴۰۹۰۶۴ و ۲۲۴۰۹۴۰۲ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

قیمت تزریق ژل خط خنده

برای تزریق ژل خط خنده باید از بهترین مارک استفاده کرد زیرا ماندگاری بیشتری داشته و عوارض خاصی متوجه فرد نمی شود. هرچه ژل کیفیت بهتری داشته باشد، قیمت آن بیشتر است در نتیجه ماندگاری بیشتری دارد. در مورد تزریق ژل به این ناحیه باید توجه داشت که حجم زیادی تزریق نشود. حجم دهی زیاد شکل غیر طبیعی ایجاد می کند . لب بالا 2 یا 3 میلیمتر بیشتر از لب پایین باشد.

تزریق ژل در تاج لب یکی از تکنیک های مدرنی است که امروزه برای نتایج بهتر استفاده می شود . ژلی که برای این مورد استفاده می شود دارای پکیج می باشد که مختص بیمار بوده به همین جهت هزینه آن نسبت به سایر ژل ها بیشتر است. ژل هایی که ارزان هستند به صورت فله ای در بازار به فروش می رسند که باید از خرید آنها اجتناب شود.

بهترین مارک ژل خط خنده

ژل های فانی که قیمت بالایی دارند به هیچ وجه گلوله نمی شود و با لمس کردن در پوست ناهمواری آن مشخص نمی شود . از مزایای این ژل ها این ست که در همان نقطه که تزریق می شود تاثیر می گذارد و به سایر قسمت ها انتقال نمی یابد . این ژل به طور کامل جذب بدن می شود و اثری از آن در زیر پوست باقی نمی ماند.

 

روش تزریق ژل خط خنده

حجمی که برای خط خنده توصیه می شود 2 سی سی می باشد که البته به این معنا نیست که الزاما این میزان حجم ژل تزریق شود. بلکه در حد نیاز و برای رفع مشکل باید تزریق شود . این کار برای رفع خط می باشد نه ایجاد خطوط جدیدتر زیرا حجم زیاد باعث ایجاد خط جدید در ناحیه تزریق می شود .چندین تکنیک برای تزریق ژل وجود دارد که شایع ترین آن به صورت کاملا کنترل شده هنگام خروج سوزن انجام می شود .

تزریق ژل خط خنده

تزریق ژل به گونه

تزریق ژل به گونه معمولا توصیه نمی شود و عموما متخصص پوست یا پزشک عمومی با دلایل خاص خود این کار را انجام می دهند . برخی پزشکان برای برجسته کردن گونه از کاشت پروتز استفاده می کنند . این پروتز ها کاملا استاندارد بوده و در داخل دهان جای می گیرد . این نوع پروتز هیچ گونه تداخلی با بافت های بدن ندارند و فرد می تواند هر زمان که خواست آن را خارج کند و عارضه ای برای فرد ندارد .

نحوه تزریق ژل خط خنده

در ابتدا بی حسی خفیفی در ناحیه ای که قرار است تزریق صورت گیرد انجام می شود . از استفاده از مواد بی حسی زیاد از حد در این ناحیه خودداری شود . معمولا تزریق ژل از سمت راست شروع می شود .

ورم بعد از تزریق ژل خط خنده

قبل از اینکه تورمی ایجاد شود ژل در نقطه ای پر می شود . این تزریق به سلیقه جراح بستگی دارد. برخی اعتقاد دارند تزریق ژل در بالای گونه انجام شود بهتر است تا برجستگی ها حفظ شود، ضمن اینکه خط خنده نیز برطرف می شود. توجه داشته باشید که مراقبت های پس از تزریق ژل را انجام دهید.

مطالب مرتبط با این مقاله:

تزریق ژل به گونه

مراقبت های پس از تزریق ژل

کاربردهای تزریق ژل

تزریق ژل لب

تزریق ژل به خط لبخند

درباره نویسنده

پاسخ