جوانسازی با لیزر فرکشنال

جوانسازی با لیزر فرکشنال

به چه هنگام از لیزر فرکشنال استفاده می کنیم ؟

  • افتاده شدن پوست و یا کشیدن پوست
  • جای جوش
  • ترک های پوستی
  • جوانسازی پوست
  • منافذ باز پوست
  • جوش
  • قرمزی

افتاده شدن پوست و یا کشیدن پوست با فرکشنال

برای افتاده  شدن پوست و یا کشیدن پوست ازلیزر فرکشنال استفاده می کنیم لیزر فرکشنال برای رفع خطوط که اطراف فک ،چانه ، گونه به وجود آید می توان استفاده کرد. در واقع با ایجاد رادیوفرکوئنسی که ایجاد می کند می تواند باعث جوانسازی پوست شود و شما می توانید بدون جراحی با استفاده از لیزر فرکشنال به نتیجه مطلوب برسید.از لیزرفرکشنال برای بالا بردن سینه نیز استفاده می کنند .

جای جوش و ترک های پوستی با فرکشنال

برای جای جوش و ترک های پوستی از لیزر فرکشنال استفاده می کنند با لیزر فرکشنال با امواج رادیوفرکوئنسی که ایجاد می کند  باعث شاداب شدن پوست صورت و محکم تر شدن پوست صورت می شود در عملکرد با لیزر فرکشنال از آنجایی که بر روی بافت های عمیق تر تاثیر می گذارد باعث بهبود جای جوش و ترک های پوستی می شود البته برای نتیجه بهتر باید طی چند جلسه و با روش ترکیبی میکرونیدلینگ صورت بگیرد .

قرمزی با لیزر فرکشنال

با استفاده از لیزر فرکشنال می توانیم در رنگ پوست تغییر ایجاد کنیم و باعث تقویت پوست شویم .

جوان‌سازی با لیزر فرکشنال

با امواجی که که از لیزر فرکشنال تولید می شود باعث جوانسازی و احیای پوست می شود ومی تواند چین و چروک های ایجاد شده را از بین ببرد و باعث جوان سازی پوست و صاف تر شدن پوست می شود.

جوش یا آکنه با لیزر فرکشنال

برای جوش یا آکنه می توانید از لیزر فرکشنال استفاده کنید لیزر فرکشنال با از بین بردن چربی های زیر پوست باعث باز شدن منافذ گرفته پوست می شود و می توان به کمک درمان ترکیبی فرکشنال با لیزر میکرونیدلینگ اقدام کنید تا نتیجه اثر بخش تر و مطمئن ترین داشته باشید

منافذ پوست با لیزر فرکشنال

کسانی که دارای منافذ باز در پوست خود هستند با انجام دادن چند جلسه لیزر فرکشنال می توانند تاثیر کوچک شدن منافذ پوست را در صورت خود ببینند .با انجام این لیزر نه تنها منافذ پوست کوچک می شود بلکه باعث شادابی و جوانسازی پوست نیز می شود.

برخی از خدمات دکترشبنم مهدوی

لیزر فرکشنال

هایفوتراپی

میکرودرم ابریژن

تزریق بوتاکس

تزریق چربی

تزریق ژل

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

تماس با ما

ایران، تهران، ميدان صنعت ، خ شهيد فرحزادي ، چهارراه دريا ، خ نوراني،خ فخار مقدم ، نبش حافظي ، پلاك ١١و ٩ طبقه اول واحد ٢

درباره نویسنده

پاسخ