درمان آکنه و اسکار

درمان آکنه و اسکار :

درمان آکنه و اسکار از جمله روش های زیبایی و پزشکی است که گاه راهکارهای متفاوتی می طلبد . داشتن پوستی سالم و زیبا از جمله فاکتورهای موثر در افزایش جذابیت و زیبایی است . سلامت پوست موجب بالا رفتن شادابی چهره و جلوه مابقی اجزای صورت می شود . یکی از عوامل آسیب رسان و مخدوش کننده زیبایی و سلامت پوست ، اثرات جوش و آکنه است . این سوال از جمله سوالات متداول مراجعین به کلینیک است : آیا روشی برای از بین بردن جای جوش وجود دارد ؟ آیا راهکاری برای رفع اثرات آکنه موجود است ؟ و . . .

اثر اسکار :

در برخی از افراد با ایجاد زخمی کوچک بر روی پوست ، اثرات آن همیشه به جای مانده و ظاهر طبیعی و هموار پوست را از حالت عادی و چشمنواز خارج می کند به اصطلاح به این دسته از افراد می گویند : بدزخم . حتی کسانی که در سنین نوجوانی جوش های چرکی و چربی زیادی بر روی پوستشان ظاهر می شود ممکن است در صورت عدم درمان مناسب و اصولی درگیر اثرات و چال خوردگی های ناشایست بر روی بخش های مختلف صورت شده و از این وضعیت دلگیر و آزرده خاطر شوند . در مطب خانم دکتر شبنم مهدوی راهکارهای بسیار اثربخشی برای درمان آکنه و اسکار ارائه می شود که نتایج بسیار مفیدی را برای بیماران به همراه خواهد آورد .

آکنه :

ایجاد آکنه دلایل متنوعی دارد . که برای درمان این آثار در برخی بیماران لازم است منشا و علت تشکیل آکنه بررسی و شناسایی شود . طبق بررسی های انجام شده عوامل مهم در تشکیل آکنه عبارتند از :

جمع شدن باکتری ها در نقاط جوش پوستی ، حجم ترشح سبوم و هورمون های مترشحه داخلی .

درمان :

خانم دکتر شبنم مهدوی برای درمان آکنه و اسکار و برای افرادی که جای جوش در صورتشان باقی مانده از روش سابسیژن کمک گرفته و علاوه بر آن میکرونیدلینگ و مزوتراپی را با درمان سابسیژن ترکیب کرده که بسیار عالی نتایج درمان زیبایی آشکار خواهد شد . برای برخی از بیمارارن نیز روش CO2 فرکشنال مفید و کمک کننده خواهد بود و پس از طی مدت زمان معین شده ، می توان به بهترین نتایج درمانی دست یافت .

سایر خدمات دکتر شبنم مهدوی :

لیزر فرکشنال

درمان کک و مک

جوانسازی پوست

تزریق ژل

و . . .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک دکتر شبنم مهدوی .

درباره نویسنده

پاسخ

16 − دو =