درمان شلی و افتادگی پوست

درمان شلی و افتادگی پوست

یکی از عواملی که امروزه بسیاری از افراد تمایل دارند برای رفع آن اقدام کنند درمان شلی و افتادگی پوست است که معمولاً در بسیاری از افراد با افزایش سن ایجاد می شود زیرا روند افزایش سن باعث می شود که پوست فرد به تدریج خشک شود و تغییرات قابل توجهی در رشد هورمون ها ایجاد شود و همین عوامل تاثیر گذار در ایجاد لکه های پوستی می شود .

سری دوم افرادی هستند که افتادگی و شل شدن پوست آن ها به دلیل کاهش شدید وزن است بهتر است نگران نباشید درمان پوست های آویزان و شل بسیار راحت و آسان است و خوشبختانه با پیشرفت علم پزشکی و با استفاده از روش های مختلف به راحتی می توان برای درمان اقدام کرد .

ما در مطب دکتر مهدوی می توانیم از به روزترین و مجهز ترین دستگاههای پیشرفته برای انواع مختلف مشکلات پوستی استفاده کنیم روش هایی که بدون نیاز به جراحی بهبودی حاصل می شود .ما در این جا شما را با چندین روش برای درمان شلی و افتادگی پوست آشنا خواهیم کرد که عبارتست از تزریق بوتاکس ، تزریق ژل ، لیزر آر .اف فرکشنال  ، هایفو تراپی و انواع لیزر ها برای جوانسازی پوست ارائه می شود  که این روش باعث بالا رفتن اعتماد به نفس در اشخاص می شود .

علت افتادگی پوست

  • بیشتر افراد به دلیل افزایش سن و همزمان با یائسته شدن به افتادگی و شل شدن پوست دچار می شوند و باعث می شود هورمون آن ها به هم بریزد .
  • قرار گرفتن و تماس با پرتوهای ماوراء بنفش از دیگر عواملی است که که تاثیر بسیار بر شلی پوست می گذارد.
  • محیط های آلوده

مزایا درمان شلی و افتادگی پوست

  • روشی است غیر تهاجمی
  • تولید بیشتر کلاژن
  • سفت شدن پوست
  • غیر تهاجمی
  • بهبودی سریع
  • هزینه کم تر
  • بدون دوره نقاهت

روش های درمان شلی و افتادگی پوست

تزریق بوتاکس یکی از روش های درمانی است که برای رفع چین و چروک دور چشم و چین های عمیق بر روی پیشانی مورد استفاده قرار می گیرد در واقع با تزریق بوتاکس شما می توانید با کم ترین هزینه باعث لیفت پیشانی شوید و تغییرات زیادی را در پوست صورت خود ایجاد کنید کارایی بوتاکس فقط در نواحی خاصی از صورت است و برای کل صورت کاربردی ندارد و به یاد داشته باشید تزریقات بوتاکس باید هر 4 تا 6 ماه یکبار تکرار شود.

تزریق ژل یکی از روش های بسیار مفید برای جلوگیری از افتادگی پوست و شلی پوست می شود و باعث می شود قسمت مورد نظر حجیم تر به نظر برسد و چهره ی فرد جوان تر باشد .یک روش غیر تهاجمی است که با حجم دادن باعث برطرف شدن چین و چروک و درمان خط خنده عمیق می شود.

یک روش مناسب برای جلوگیری از شلی و افتادگی پوست است که با سفت کردن و لیفت دادن پوست با استفاده از امواج متمرکز باعث زیبایی صورت و دیگر قسمت های بدن می شود شما با انجام این روش به خوبی می توانید تغییرات را در یک جلسه مشاهده کنید اگر جزء افرادی هستید که از غبغب خود رنج می برید می توانید با یک جلسه تغییرات درمانی را مشاهده کنید شما این نتایج را در همان جلسه ی اول تا یک یا دو ماه بعد از درمان به خوبی می توانید ببینید.این درمان روشی است غیر تهاجمی که افتادگی پوست و گردن را به خوبی برطرف می کند.

نوعی لیزر است که افتادگی و شلی پوست را به خوبی می تواند درمان کند و باعث جوانسازی پوست می شود تاثیر گذاری لیزر فرکشنال بر روی پوست بر روی دو لایه اپیدرم و درم است .و باعث از بین رفتن سلول های آسیب دیده و جایگزینی سلول های جدید می شود و در نهایت شما بعد از چند جلسه لیزر فرکشنال شاهد پوستی شفاف تر و جوان تر خواهید بود

درباره نویسنده

پاسخ