درمان فرکل یا کک و مک

درمان فرکل یا کک و مک :

داشتن یک پوست مسطح و عاری از لک های سطحی به زیبایی و افزایش جذابیت کمک شایانی می کند . بسیاری از افراد به دلیل عوامل خارجی و مشکلات درونی ، با عوارض همچون لک های پوستی و کک و مک مواجه می شوند البته برخی هم به صورت ارثی و مادرزادی این آثار را به همراه داشته و از وجودشان گله مندند . در مطب خانم دکتر شبنم مهدوی درمان فرکل یا کک و مک با انواع روش های مفید امکانپذیر بوده و این درمان گارانتی می شود .

درمان فرکل یا کک و مک

منشا بروز کک و مک :

پیدایش کک و مک بر روی بخش های مختلف صورت و به ویژه گونه ها و بینی به شدت ظاهر و زیبایی پوست را مخدوش کرده و با هیچ روش فیزیکی پاک نمی شوند . اما می توان به کمک تکنیک های تخصصی پزشکی و به مدد پیشرفت علم به حذفشان کمک کرده و به کل از شرشان خلاص شد . کک و مک لک هایی است که ملانین پوستی را تغییر رنگ داده و بیشتر در اشخاصی که پوست سفید دارند شایع است . به عبارت دیگر ، وجود نقص در برخی از سلول های پوست رنگدانه های ملانین تغییر طیف داده و در اشخاصی که ترشح هورمونی تعادل منظمی ندارد ، ممکن است تولید استروژن زیاد منجر به تحریک بیشتر سلول ها شود . تابش نور آفتاب ، کمبود ویتامین ها در وعده غذایی ، سوء تغذیه و فعالیت رادیکال های آزاد به علت نبود آنتی اکسیدان ها بر این عارضه صحه گذاشته و زیبایی و شادابی را از چهره سلب خواهدد کرد .

درمان :

با کمک انواع لیزر های این حوزه می توان به درمان فرکل یا کک و مک پرداخت . ساز و کار اشعه های لیزری که برای این امر مورد استفاده قرار می گیرند به ترتیبی است که ملانین ها را تحت الشعاع قرار داده و رنگ تیره و طیف نامناسب را از آنها می گیرد . خانم دکتر شبنم مهدوی به همراه تیم کارشناسی و متبحر خود برای درمان کک و مک و لک های پوستی گارانتی و ضمانت 100 درصدی داده و با روش های مختلفی چون : انواع لیزر ها ، مزوتراپی ، درمان های شخصی که فرمولاسیونشان مختص خود ایشان است ، هر نوع لکی از بین می رود .

سایر خدمات دکتر شبنم مهدوی :

لیزر فرکشنال

درمان کک و مک

جوانسازی پوست

تزریق ژل.

و . . .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک دکتر شبنم مهدوی .

 

 

درباره نویسنده

پاسخ