لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

سال های سال برای رفع موهای زائد تنها می شد از روش های موقت کمک گرفت که پس از چندی ، تارهای مویی آزاردهنده مجددا ظاهر شده و به رشد خود ادامه می دادند . حتی در مورد کسانی که پرمو بودند ، تارهای مویی ضخیم تر و بیشتر شده و به جای هر تار مو 2 تا 4 موی جدید می رویید . این امر مشکل مهم و بسیار بغرنجی برای بسیاری از اشخاص به ویژه برای خانم ها بود تا اینکه تکنولوژی جدید لیزر موهای زائد ابداع و به کارگیری شد . پس از اختراع این لیزر و پیشرفت ابعاد گوناگون آن ، دیگر هیچ کس نگران پرمویی یا رویش تارهای مویی زائد نبوده و اثربخشی این تکنیک بر همگان مبرهن است .

لیزر موهای زائد

دستگاه های مورد استفاده :

دستگاه های مورد استفاده برای لیزر موهای زائد در مطب خانم دکتر شبنم مهدوی کاملا بدون درد بوده و نیازی به هیچ نوع داروی بی حسی نخواهد بود . تکنسین هایی که با دکتر مهدوی همکاری می کنند ، با سابقه ی کار 8 ساله در زمینه لیزر تجارب بسیار زیادی کسب نموده اند . این افراد کاملا دوره دیده هستند ، بسیار بر کار خود مسلط بوده و از بهترین پرسنل کلینیک های زیبایی تهران انتخاب شده اند . چرا که لیزر موهای زائد علاوه بر دستگاه بسیار بسیار زیاد به تبحر اپراتور وابسته بوده که بتواند از توانایی های دستگاه به نحو احسن بهره ببرد .

لیزر موهای زائد

کاندیدای مناسب برای لیزر موهای زائد :

پوست های روشن به دلیل عکس العمل سریع و به موقع به درمان لیزر موهای زائد گارانتی شده و پوست های تیره هم به علت نتیجه گیری دیر و دشواری در رفع موهای زائد ، لازم است با ملاحظه پزشکی تحت لیزر موهای زائد قرار گیرند چرا که این پوست ها بسیار حساس و ظریف هستند به این ترتیب می توان گفت افراد با پوست روشن زودتر از پوست تیره نتیجه خواهند گرفت .

اقدامات قبل از لیزر موهای زائد :

– لازم است سه هفته پیش از مراجعه به مطب دکتر برای درمان لیزری ، موهای خود را شیو کنید و به هیچ عنوان آنها را ریشه کن ننمایید .

– از آفتاب گرفتن و سولاریوم یک ماه پیش از مراجعه به مطب خودداری نمایید .

– در صورت وجود زخم یا جوش بر روی پوست با پزشک  مشورت نمایید .

– در صورت مصرف داروی خاصی که منجر به حساسیت پوستی می شود ، پزشک را در جریان قرار دهید .

سایر خدمات دکتر شبنم مهدوی :

لیزر فرکشنال

درمان کک و مک

جوانسازی پوست

تزریق ژل.

و . . .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک دکتر شبنم مهدوی .

درباره نویسنده

پاسخ