لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ :

برخی از مراجعین می پرسند : کارآیی و اثربخشی لیفت صورت با نخ به چه شکلی است ؟ و چرا طرفداران این روش افزایش یافته اند ؟ میل به زیبایی در نهاد هر انسانی وجود دارد به ویژه زنان که به خودآرایی توجه ویژه ای نشان می دهند ؛ این ویژگی امری است غریزی که تمامی زنان در هر نقطه جغرافیایی و در هر دوره تاریخی تمایل به برآوردن آن داشتند ، میل به خود آرایی و زیبایی محدودیت سنی ندارد . از این رو بسیاری از زنان مسن از پیدایش آثار پیری و به هم ریختن ظاهر طبیعی شان بسیار ناراحت و غمگین شده و اعتماد به نفسشان را از دست می دهند . با پیشرفت علم راهکاری های درمانی بسیار متنوع و مفیدی ظهور کرده اند که می توانند این آثار آزاردهنده را حذف نموده یا به حد چشمگیری تخفیف دهند . یکی از این تکنک های درمانی ، لیفت با نخ است .

لیفت صورت با نخ

ماهیت عمل لیفت نخ :

لیفت صورت با نخ از جمله روش های غیر تهاجمی و راحت برای بیمار است . که پس از انجام تکنیک های اصولی این درمان ، ظاهر بیمار به اندازه 10 الی 15 سال جوان تر می شود . این راهکار از جمله پرسرعت ترین راهکارهای زیبایی در جهان بوده به نحوی که پس از 40 الی 60 دقیقه آثار جوانسازی پوست ظاهر می شود . برای انجام این درمان نیازی به بی هوشی نیست بلکه به کمک داروی های بی حس کننده امکان انجام عمل وجود دارد .  اگر قصد زیبایی و جوانسازی صورت خود را دارید . پیشنهاد دکتر شبنم مهدوی استفاده از راهکار لیفت صورت با نخ است . همچنین با کمک کاشت نخ می توان خطوط ریز پوستی را نیز حذف نموده و برطرف کرد .

نخ های مورد استفاده :

نخ های مورد استفاده در مطب خانم دکتر شبنم مهدوی از نوع PDO بوده که عموما برای رفع خطوط ریز پوستی ، پر کردن ناحیه مورد نظر و روشن سازی پوست کاربرد دارند . اما برای لیفت صورت بهتر است از کاگ یا نخ های خاردار کمک گرفته شود که هر دوی این موارد قابل ارائه هستند .

سن مناسب برای لیفت صورت با نخ :

برای دستیابی به بهترین نتایج توصیه می شود از سن 40 سالگی برای استفاده از این درمان اقدام نموده و در سنین بالاتر نیز امکان بهره گیری از لیفت صورت وجود خواهد داشت .

سایر خدمات دکتر شبنم مهدوی :

لیزر فرکشنال

درمان کک و مک

جوانسازی پوست

تزریق ژل

و . . .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک دکتر شبنم مهدوی .

درباره نویسنده

پاسخ