لیفت صورت

لیفت صورت :

از جمله روش های بسیار موثر در جوانسازی پوست ، لیفت صورت است .  با کمک این عمل می توان به راحتی آثار پیری را حذف کرده و وضعیت چهره را به میزان زیادی تغییر داد . تغییرات مثبتی که در اثر عمل لیفت صورت ایجاد می شود به راحتی سن را پایین آورده و اثربخشی سایر اجزای چهره را چند برابر می کند . با بالا رفتن سن ، پوست دچار افتادگی و از دست دادن قوام می شود ، چین هایی بر سطح آن آشکار شده و خطوط عمیق از شادابی صورت می کاهند . برای لیفتینگ تکنیک های گوناگونی وجود دارد که در ادامه هریک را بررسی می کنیم .

لیفت صورت

تکنیک جراحی :

در روش جراحی ، برش هایی در بخش های پنهان زده می شود مثلا برای لیفت پیشانی برش ها در زیر تارهای مویی سر قرار می گیرند و برای لیفت بخش پایینی صورت می توان از کناره گوش ها این برش ها را اعمال نمود . پس از برداشتن بخش هایی از پوست ، دو طرف باقیمانده به یکدیگر نزدیک شده و بخیه می خورند . بنا بر این پوست دچار کشش شده و آثار شل شدگی و پیری آن از بین می رود .

تکنیک لیزر لیپولیز :

یکی از تکنیک های لیفت صورت ، بهره گیری از لیزر لیپولیز است . با کمک این لیزر لایه های چربی زیر پوست تحت تاثیر قرار گرفته و ساختارمند می شوند در این تکنیک دوره نقاهت بسیار کوتاه بوده و بیمار به سرعت به بهبودی می رسد . با استفاده از لیزر لیپولیز پوست صورت صاف شده و می توان نواحی حساسی چون گردن و پیشانی را اصلاح کرد .

تزریق چربی :

لیفت با تزریق چربی در مواردی کاربرد دارد که بخواهیم چروک های ریز را از بین ببریم هرچند که این روش برای از بین بردن خطوط عمیق بسیار مناسب است اما برای لیفتینگ می تواند چروک های ریزی را که با کشش پوست از بین می روند را رفع کند . با استفاده از این روش ، لایه های چربی سطح پوست متعادل شده و ظاهری هموار به آن الحاق می شود .

لیفت با نخ :

لیفت صورت با نخ از نوع تکنیک های کم تهاجمی و بسیار مفید است . پس از درمان مذکور ، حالت ظاهری چهره به میزان 10 الی 15 سال جوان تر شده و می توان گفت این راهکار یکی از سریع ترین و موثر ترین راهکارهای زیبایی و جوانسازی در سطح دنیاست . روش لیفت صورت با نخ برای بیماران بسیار راحت است و نیازی به بیهوشی نمی باشد . در مطب خانم دکتر شبنم مهدوی خطوط ریز پوستی با روش کاشت نخ حذف شده و نخ های مورد کاربرد عموما از نوع PDO  می باشند که می توانند چروک های سطحی را محو کنند . البته برای کشش پوست نخ های کاگ هم مورد استفاده قرار می گیرند .

سایر خدمات دکتر مهدوی :

با تشکر مدیریت سایت کلینیک دکتر شبنم مهدوی .

درباره نویسنده

پاسخ