لیپوماتیک شکم

لیپوماتیک شکم

معمولاً بیشتر افراد از داشتن چربی های اضافی که در شکم و پهلو وجود دارد رنج می برند امروزه پزشکان با استفاده از جراحی لیپوماتیک که یک روش مطمئن و امن است برای جراحی قسمت های مختلف بدن از جمله شکم استفاده می کنند .دیگر جای هیچ نگرانی نخواهد بود با جراحی لیپوماتیک می توانید یک شکم صاف و زیبا داشته باشید .

لیپوماتیک شکم

لیپوماتیک شکم برای افرادی که ورزش کردن برایشان مشکل است و امکان گرفتن رژیم برایشان سخت است استفاده می شود در واقع لیپوماتیک یک روش مطمئن و امن برای برداشتن چربی ها ی اضافه موجود در شکم است در این روش سلول چربی سوزانده نمی شود بلکه چربی را از بدن خارج می کنند و عارضه ای بر جای نخواهد گذاشت و امکان تزریق چربی بعد از پاکسازی وجود خواهد داشت .

قبل از لیپوماتیک چه اقداماتی را باید انجام داد

• قبل از جراحی داشتن یک جلسه با پزشک بسیار ضروری است
• در صورت داشتن سابقه بیماری (دیابت ،فشار خون بالا ،بیماری های مزمن ،بیماری های قلبی – عروقی و …)به پزشک خود اطلاع دهید .
• در صورت مصرف داروهای خاص به پزشک اطلاع دهید .

مراقبت بعد از لیپوماتیک

بعد از لیپوماتیک استفاده از گن به مدت 2 تا 3 ماه ضروری است تا مانع افتادگی و شلی پوست شود، از هفته دوم ماساژ ناحیه مورد نظر روزانه به مدت 15 دقیقه زیر دوش آب گرم از دیگر نکاتی است که باید انجام شود. بهتر است بیماران توجه داشته باشند بعد از جراحی به این معنا نیست که می توانند آزاده غذا مصرف کنند بلکه باید با تغذیه مناسب کنترل وزن خود را داشته باشند زیرا سلول های چربی قابلیت بزرگ شدن را دارند .

لاغری با لیپوماتیک

برای انجام لیپوماتیک چند سوراخ 2 تا 6 میلیمتری روی پوست ایجاد می کنند سپس کانولا از این سوراخ ها وارد بافت می شود به این ترتیب چربی و ضایعات را از بدن تخلیه می کنند بعد از جراحی بروز کبودی و تورم بسیار طبیعی بود که بعد از مدت زمان از بین می رود در هفته اول از انجام فعالیت های سنگین خودداری کنید تا زودتر بتوانید به کارهای روزمره خود ادامه دهید.لیپوماتیک با بی حسی موضعی انجام می شود . این یکی از مهم ترین مزایای لیپوماتیک است که امکان تزریق چربی بعد از لیپوماتیک را به سایر اعضای بدن مانند سینه و باسن فراهم می آورد .

برخی از خدمات دکترشبنم مهدوی

لیزر فرکشنال

هایفوتراپی

میکرودرم ابریژن

تزریق بوتاکس

تزریق چربی

تزریق ژل

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

تماس با ما

ایران، تهران، ميدان صنعت ، خ شهيد فرحزادي ، چهارراه دريا ، خ نوراني،خ فخار مقدم ، نبش حافظي ، پلاك ١١و ٩ طبقه اول واحد ٢

۲۲۴۰۹۰۶۴_۲۲۴۰۹۴۰۲

info@doctor-mahdavi.com

درباره نویسنده

پاسخ