مزوتراپی

مزوتراپی :

مزوتراپی به معنای لغوی متشکل است از دو بخش meso و Therapeia که مزو کلمه ای است یونانی مترادف میان و تراپیا مترادف درمان است . این درمان از جمله درمان های پزشکی غیرتهاجمی بوده که برای پیشبرد آن نیازی به جراحی نیست . در این تکنیک داروهای لازم و مفید برای بهبود بیماری های پوستی یا بالا بردن کیفیت پوست به لایه های مخصوصی تزریق می گردند داروهای این روش عموما عبارتند از : مواد با منشا گیاهی ، داروهای ویتامینه ، ماده های اساسی و تشکیل دهنده ساختار عملکردی پوست ، داروهای هومیوپاتیک و . . . که بنا بر شرایط بیمار و نوع مزوتراپی مناسب ترین ترکیب دارویی انتخاب می گردد .

درمان سیاهی و کبودی دور چشم با مزتراپی

کاربرد ها :

– درمان ضایعات دور چشم و اصلاح حالت آن

– درمان سیاهی و کبودی دور چشم

– لیفت پوست و رفع شل شدگی و افتادگی آن

– لاغری موضعی

– درمان ترک های پوستی

– رفع مشکل ریزش مو

– جوانسازی پوست

– درمان برخی لک ها و عوارض سطحی

پیدایش آثار پیری :

با بالا رفتن سن ، بخش هایی از لایه های پوستی تحلیل رفته و به دلیل تغییرات هورمونی ، تابش آفتاب ، گرانش زمین ، سبک زندگی و . . . کم کم چین و چروک هایی بر روی پوست آشکار می شوند . دلیل این چروک ها ضعف لایه های ارتجاعی و خالی شدن سطح زیرین پوست است . کرم ها و مواد موضعی تنها می توانند از افزایش این چروک ها جلوگیری کرده و پیشگیری نمایند ولی برای درمانشان لازم است راهکارهای اصولی و تخصصی اتخاذ شود . برای جایگزین نمودن لایه های ارتجاعی و درمان چروک های پوستی تکنیک مزوتراپی بسیار اثربخش و مناسب است .

لک های پوستی :

بروز و پیدایش لک های پوستی منشا خارجی یا مادرزادی دارد . برخی از این لکه های از  آثار زخم و جوشو به جای مانده و برخی دیگر به دلیل خونرسانی کم به نواحی خاصی مثل دور چشم ظاهر می شوند . برای رفع این آثار پس از بررسی و معاینات ابتدایی اگر لازم بود از درمان مزوتراپی برای رفعشان کمک گرفته و بهترین نتایج حاصل می شوند .

لاغری موضعی :

از تکنیک پیشرفته و موثر این درمان می توان به نتایج استثنایی ایده آلی برای لاغری موضعی دست یافت به عنوان مثال برای رفع غبغب ، لاغری شکم ، باسن و پهلو ها این روش مناسب بوده و اثرات چشمگیری به همراه می آورد .

سایر خدمات دکتر شبنم مهدوی :

لیزر فرکشنال

درمان کک و مک

جوانسازی پوست

تزریق ژل.

و . . .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک دکتر شبنم مهدوی .

درباره نویسنده

پاسخ