میکرودرم ابریژن

 

میکرودرم ابریژن

دکتر شبنم مهدوی می گوید با استفاده از دستگاه میکرودرم ابریژن پوست بدن با یک ماده معدنی بی ضرر (پودر اکسید آلومینیوم )قرار می گیرد .این پودر با داشتن کریستال های ریز باعث ساییده شدن می شود و بافت مرده از بین رفته را ترمیم می کند.از بین رفتن لایه ی پوست باعث تحریک کلاژن سازی و تحریک فیبروبلاست می شود.


توسط دستگاه، پودر اکسید آلومینیوم روی پوست پخش می شود و روی پوست مکیده می شود .این عمل هیچگونه درد نداشته و بعد از آن فقط قرمزی پوست ایجاد می شود، که به سرعت برطرف می شود . به راحتی می توانید به کارهای روزمره خود ادامه دهید.
از میکروابریژن می توان برای اصلاح ضایعات گردن ، بازوها ، پشت دست ها و کسانی که دچار تیره گی پوست هستند استفاده کرد و مدت زمان آن ظرف 15 الی 30 دقیقه و بدون نیاز به بیهوشی است و یکی از دستگاههای بی عارضه است و برای بهبود و نتیجه ی بهتر بایستی جلسات را طبق نظر دکتر پوست به طور مداوم با فاصله زمانی مناسب و معین انجام دهید .

تاثیرات میکرودرم ابریژن

• رفع جای جوش :برای رفع جای جوش از میکرودرم استفاده می شود بهتر است بدانید استفاده از این دستگاه باید طبق دستور پزشک صورت بگیرد و چنانچه جای جوش عمیق تر باشد از روش های ترکیبی استفاده می کنند.
• جوانسازی پوست :برای جوانسازی پوست در لایه های سطحی و کم عمق از میکرودرم طی چند جلسه استفاده می شود.برای چروک های عمیق تر بهتر است تعداد جلسات بیشتر باشد .
• لک های پیری یا کبد :معمولاً لکه ها یا بر اثر سن بالا و مربوط به نور آفتاب می باشد که این لکه ها با میکرودرم قابل درمان است.
• لکه های حاملگی :با استفاده از میکرودرم و همزمان استفاده از دارو می توان به روند بهبودی کمک کرد.
• کم کردن منافذ پوستی :بعد از چند جلسه با میکرودرم می توان موجب کوچک شدن منافذ پوستی شود.
• برطرف کردن تاتو یا خالکوبی :تاتو و خالکوبی با این روش باعث درمان می شوند.
• از بین بردن جوش های سر سیاه: در واقع میکرودرم با انجام لایه برداری سطحی پوست به شفاف بودن کمک بسیار می کند.
• درمان ترک های پوستی : تا حدودی می تواند به درمان ترک های پوستی بهبود یابد.
• چروک گردن : با میکرودرم با لایه برداری سطحی موجب از بین رفتن چروک های سطحی روی پوست می شود.و بهتر است بعد از درمان به هیچ عنوان در معرض نور آفتاب قرار نگیرید و در صورت لزوم از ضد آفتاب استفاده کنید.

برخی از خدمات دکتر شبنم مهدوی عبارتست از :

لیزر موهای زائد

تزریق چربی

تزریق ژل

هایفوتراپی

میکرونیدلینگ

میکرودرم ابریژن

تزریق بوتاکس

لیزر فرکشنال

لیپوماتیک

راه های ارتباطی با دکتر شبنم مهدوی

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر شبنم مهدوی

 

درباره نویسنده

پاسخ