هیدرودرمی

هیدرودرمی

هیدرودرمی چیست و به چه دلیل انجام می شود ؟ طراوت و شادابی پوست فاکتوری است که نقشی اساسی در جذابیت و زیبایی چهره دارد . این فاکتور موجب بالا رفتن ارزش سایر بخش های صورت شده و اثربخشی چهره را به نحو چشمگیری افزایش می دهد . عکس آن هم امکانپذیر است یعنی ممکن است فردی از جذابیت و زیبایی کافی برخوردار نباشد ولی با کمی دقت دریابیم که اجزای اصلی صورت وی همچون بینی ، چشم ها ، گونه ها و لب مشکلی ندارند و تنها مشکل وی در ساختار پوستی و ضعف لایه اپیدرم است . به این ترتیب نقش پوست و سلامت و شادابی آن در زیبایی چهره غیر قابل چشم پوشی است . یک پوست ضعیف و مشکل دار ، زیبایی سایر اجزای صورت را در خود مخفی می کند و از جلوه آنها به شدت می کاهد . به همین دلیل با انواع روش های تخصصی امکان رسیدگی به پوست و ارتقای کیفیت آن موجود است یکی از این روش ها ، هیدرودرمی است که به صورت موثری طراوت و شادابی پوست را ارتقا می دهد .

هیدرودرمی

چگونگی انجام هیدرودرمی

با گسترش دانش پزشکی و دستیابی دانشمندان به علوم درمانی موثر ، تکنیک هیدرودرمی ابداع شد . عملکرد این روش به طریقی است که در یک جلسه لایه های شاخی بخش اپیدرم پوست در معرض رطوبت قرار گرفته و کلیه بخش های صورت می توانند از این امر بهره مند شوند ؛ در مطب خانم دکتر شبنم مهدوی هیدرودرمی هم با فیلر استایلیج و هم با کمک دستگاه مری کورکتیوویتال قابل پیشبرد بوده و نتایج ایده آلی خلق می شود . با کمک دستگاه مخصوص این کار مولکول های آب به سطح پوست رسیده و سلول های لایه شاخی مولکول های آب را به خود جذب می نمایند . پس از دریافت اجزای آبی ، سلول های لایه اپیدرم متورم و حجیم شده یا به اصلاح ری می کنند . مولکول های آب در سطح پوست علاوه بر درخشان شدن آن شادابی و نشاط ویژه ای به ظاهر فرد بخشیده و از خستگی و بی روحی پوست صورت می کاهند .

کاربرد هیدرودرمی

این روش بیشتر برای پوست های با ماهیت خشک مناسب است . اما اگر پوست شما چرب است و خواهان استفاده از این روش می باشید نیز می توانید از مزایای این تکنیک نوین بهره بگیرید . لازم به ذکر است که اثرات این راهکار تا دو الی سه روز به جای مانده و طراوت و شادابی را در پوست نمایان می سازد از این رو اگر برای رفتن به مهمانی یا مجالس خاص از این تکنیک کمک می گیرید ، لازم است یک روز پیش از موعد مشخص به مطب مراجعه کرده و از درمان هیدرودرمی استفاده نمایید تا زیبایی تان چشمگیر شود .

سایر خدمات دکتر مهدوی :

با تشکر مدیریت سایت کلینیک دکتر شبنم مهدوی .

درباره نویسنده

پاسخ