کاربردهای تزریق ژل

کاربردهای تزریق ژل

تزریق ژل به منظور تمیز کردن ناحیه مورد نظر (معمولا اجزای صورت)  با استفاده از بی حسی از طریق سوزن به پوست انجام می شود. استفاده از ژل کاربردهای متفاوتی دارد اگر این تزریق در ناحیه گونه و یا لب باشد باعث حجیم کردن آن می شود در اگر در ناحیه خطوط صورت باشد باعث می شود آن خطوط ها را پر کرده و سفت کند تزریق ژل بستگی به موقعیت تزریق و میزان آن دارد . تشخیص این مساله با پزشک صورت می گیرد.

کاربرد تزریق ژل

 1. فرم دهی زیبا به لب ها
 2. رفع چین و چروک ناحیه اطراف لب
 3. بهبود طرح لبخند با از بین بردن خط لبخند
 4. رفع خط های روی پیشانی
 5. از بین بردن جای زخم
 6. گونه گذاری
 7. فرم دهی چانه
 8. زاویه دار کردن صورت
 9. زیبا سازی صورت
 10. جوانسازی دست ها

مدت زمان دوره درمان

بعد از تزریق ژل شما به سرعت می توانید به فعالیت های روزانه ادامه دهید ، با توجه به ناحیه تزریق شده معمولاً 30 دقیقه زمان می برد تا از تورم آن کاسته شود.امکان دارد این تورم به همراه کبودی باشد بهتر است خونسری خود را حفظ کرده چرا که بعد از 48 ساعت به طور کامل از بین میرود .برای سرعت در  بهبود ی بهداشت فردی را رعایت کنید خصوصاً کسانی که ژل لب تزریق کردند ،استفاده از مواد آرایشی تا 24 ساعت ممنوع می باشد.

مزایا استفاده از ژل

 • بعد از پایان تزریق می توانید نتیجه را مشاهده کنید.
 • نیاز به جراحی ندارد.
 • به استراحت نیاز ندارد و سریعاً می توانید به کارهای روزمره خود ادامه دهید.
 • هزینه آن نسبت به جراحی بسیار مناسب تر است.
 • از بین رفتن سریع علائم پیری و جوانسازی سریع
 • امکان برگشت به حالت اولیه وجود ندارد

نحوه انجام تزریق ژل

از ژل ها معمولاً برای کاهش چین و چروک ها و یا فرورفتگی ها استفاده می شود.ژل به عنوان یک ماده ی پر شونده محسوب می شود و پوست را جوان و شاداب تر می کند اصولاً ژل ها با استفاده از سوزن های ریز در نقاط لازم تزریق می شود.

ماندگاری نتایج

بهتر است بدانید ماندگاری ژل ها به نوع آن بستگی دارد و در صورتی که از ژل مناسب استفاده کنید باعث دوام و ماندگاری بهتر خواهید بود.البته افرادی که ورزش های سنگین انجام می دهند و یا کسانی که سیگار مصرف می کنند ماندگاری ژل آنها کمتر خواهد بود.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.
با تشکر، مدیریت سایت دکتر شبنم مهدوی

 

درباره نویسنده

پاسخ