کاربرد لیزر پوست

کاربرد لیزر پوست

در ده سال گذشته، پیشرفت های زیادی در تکنولوژی لیزر زیبایی صورت گرفته است. اکنون می توانید موهای ناخواسته را بر روی هر بخش از بدن بیفزایید، نقاط قهوه ای را حذف کنید، مویرگ های شکسته و رگ های خونی را از بین ببرید، بافت پوست را بهبود بخشیده، زخم های آکنه و آکنه را کاهش دهید یا از بین ببرید، و با استفاده از دستگاههای لیزر مدرن باعث جوانسازی پوست شوید و یا پوست خود را سفت کنید.

دکتر شبنم مهدوی با تجربه و علمی که در زمینه ی خدمات لیزر که ارائه می دهد توانسته با استفاده از روش های مناسب عملکردی درست برای درمان های پوستی ارائه دهد .

برخی از خدمات عبارتست از

حذف مو با لیزر

مو ناخواسته می تواند یک کابوس باشد حذف موی لیزر پایان دادن به روال شما است. هر بخشی از صورت یا بدن را می توان درمان کرد. در نتیجه باعث  پوست صاف و براق می شوید .

 جوانسازی پوست

روش اصلاح پوست با استفاده از لیزر آر اف فرکشنال  برای تحریک الیاف کلاژن و الاستین موجود، افزایش ترشح کلاژن و بهبود الاستیسیته پوست در طول زمان است.که در نتیجه باعث جوانسازی پوست می شود .

لیزر میکرونیدلینگ

ماهیت لیزر میکرونیدلینگ  این است که تنها مناطق انتخابی پوست آسیب دیده درمان می شوندو می توان برای دیگر نقاط پوست به عنوان لایه بردار استفاده کرد . در بیشتر موارد، پوست آسیب دیده قدیمی توسط پوست جدید در چند روز جایگزین می شود

درمان های مکرر

درمان های لیزر جزر و مد جدیدترین فرم جوان سازی پوست لیزر است. با استفاده از تکنولوژی لیزر پیشرفته، می توان به درمان پوست به جوانسازی پوست کمک کنیم  که باعث ایجاد خرابی موقت پوست ، درمان بسیاری از بیماری های پوستی ، حداقل درد و کاهش قرمزی و یا تورم می شود .

ماهیت لیزر این است که تنها مناطق انتخابی پوست آسیب دیده درمان می شوند. منطقه پوست درمان شده به سرعت با پوست جدید و بافت سالم بهبود می یابد. هنگامی که درمان در فصول انجام می شود، این به پوست اجازه می دهد تا به سرعت با کمبود زمان بهبود یابد. علاوه بر این عوارض جانبی این نوع درمان کم و عوارض بسیار نادر است. در بیشتر موارد، پوست آسیب دیده قدیمی توسط پوست جدید در چند روز جایگزین می شود.

درباره نویسنده

پاسخ